مجموعه فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده پودر زعفران برای صادرات به برلین

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش عمده پودر زعفران به آلمانفروش عمده پودر زعفران در بازار های برلینفروش عمده پودر زعفران توسط شرکت فرانیز
فروش عمده پودر زعفران برای صادرات به برلین

فروش عمده پودر زعفران از جمله کار های پر درآمد به حساب می آید و تجاری در ایران از آن برای صادرات به برلین و دیگر مناطق اروپایی بهره می گیرند. این افراد می توانند برای دریافت محصولات باکیفیت از برند دلخواه از طریق این سایت اقدام نمایند.

فروش عمده پودر زعفران برای صادرات به برلین

کشور آلمان یکی از بزرگترین متقاضیان زعفران ایرانی است و در این کشور افراد زیادی هستند که تمایل دارند از این گونه محصولات خریداری نموده و آن را برای مصارف رستورانی و یا خانگی استفاده نمایند. ایران به طور کلی در امر صادرات، مسیر خام فروشی را در پیش گرفته است و تاجرانی که به داد و ستد دراین زمینه پرداخته اند به خوبی می دانند که چه لطمه ای به ایران وارد می شود. چرا که کشور های اروپایی محصولات خام و فله ای ما را دریافت می نمایند و در کارخانه های تولیدی و بسته بندی خود، محصولات و فرآورده هایی را پدید می آورند که کاملا نام خود و کشور خودشان را بر روی آن درج می کنند. به این ترتیب نیز آن را به دیگر مناطق فروخته و از سود کلانی برخوردار می شوند.

فروش عمده پودر زعفران به آلمان

فروش عمده پودر زعفران برای صادرات به برلین

تاجرانی که در این امر فعالیت دارند می توانند از این طریق نیز درآمد زایی کنند و محصولات فرآوری شده و بسته بندی شده کارخانه های ایرانی را صادر نمایند. شرکت فرانیز با فروش عمده پودر زعفران به قیمتی بسیار مناسب، تامین کننده ای عالی برای این افراد به حساب می آید. افرادی که در آلمان خصوصا در شهر های بزرگش چون برلین به کار واردات مشغول می باشند، به خوبی می دانند که این گونه محصولات، در کشورش محبوبیت دارد و می توانند آن را به رستوران ها، کترینگ ها، هتل ها و… بفروشند. به همین سبب صادر کننده ها بهتر است که به دنبال یک چنین تاجرانی بگردند.

فروش عمده پودر زعفران در بازار های برلین

فروش عمده پودر زعفران برای صادرات به برلین

شهر برلین پایتخت کشور آلمان به حساب می آید و بزرگ ترین شهر های آن ملت است. قدمت تمدن آن بسیار طولانی است و در دوره های مختلف نیز بار ها و بار ها به عنوان پایتخت انتخاب شده است پس دارای نما های تاریخی چشم گیری است که هر توریستی را به خود جلب می نماید. در این شهر جنگل ها، پارک ها، باغ ها و… جایگاه خوبی دارند و در حدود یک سوم کل شهر را فرا گرفته اند. بازار های بزرگی دارد که افرادی در آن مشغول به کار و فعالیت می باشند.

فروش عمده پودر زعفران برای صادرات به برلین

همان طور که گفته شد، بهتر است که صادر کننده های ایرانی به معامله محصولات فرآوری شده زعفرانی و بسته بندی شده بپردازند. فروش عمده پودر زعفران به وارد کننده های برلینی، انتخابی بسیار صحیح است و آن ها می توانند این محصولات را در بازار هایشان به فروش برسانند و مشتریان زیادی را جلب نمایند. از آن جایی که این ادویه با ارزش ترین نوع در جهان است و از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار است، به خوبی جواب خواهد داد و خریدارانی چون آشپزان رستوران ها نیز به میزان زیادی برای آن تقاضا خواهند داد.

فروش عمده پودر زعفران توسط شرکت فرانیز

فروش عمده پودر زعفران برای صادرات به برلین

فرانیز بزرگترین بازار فرآورده های زعفرانی در اینترنت است که حوزه کاری بسیار گسترده ای دارد و تقریبا تمامی برند ها و محصولات زعفرانی را پشتیبانی می کند. یعنی اگر یک تاجر و یا یک نماینده پخش به دنبال تامین کننده ای برای محصولاتش می گردد، این فروشگاه برایش یک انتخاب بسیار عالی تلقی می شود. فروش عمده انواع پودر زعفران نیز در این شرکت با تخفیفات ارزنده و ویژه ای همراه است که می تواند نظر هر کسی را به خود جلب نموده و در مرحله بعد رضایت آن ها را از کیفیت و اصالت محصول به دست می آورد.

هادی افتخارپور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید