مشاوره و سفارش

  • 8 + 6 =

عصاره زعفران

این محصول به صورت مایع می باشد و برای استفاده در انواع خورشت ها، تزیین برنج، پخت حلوا و شله زرد در مراسمات مذهبی به کار می رود. اکثر رستوران ها و قنادی ها به دلیل قیمت مناسب عصاره زعفران، آن را بر استفاده از زعفران ترجیح داده اند. در مجموعه فرانیز انواع عصاره زعفران با برندهای آترینا، گل سرخ، سوینچ، سراج و سی سیب عرضه می گردد.

3039629

پودر زعفران

این کالا بیشتر برای خورشت و تولید شیرینی جات به کار رود. عموم مردم و مصرف کنندگان از پودر زعفران برای منزل نیز استفاده می کنند. برای مناطقی از ایران که توانایی خرید خود زعفران بسته بندی شده را ندارند این کالا پیشنهاد شده است. از پودر زعفران در تولید شربت زعفرانی نیز می توان بهره جست. هم اکنون انواع پودر زعفران با برندهای قائنات، جهان، سحرخیزان و سی سیب عرضه می شود.

اسپری زعفران

محصولی ناب و دوست داشتنی که عموما در تزیین روی برنج کاربرد زیادی دارد. معمولا هر قوطی اسپری زعفران تعداد 80 پرس غذا را جواب می دهد. مجموعه فرانیز این محصول را با برند بهرامن و در کارتن های 72 تایی روانه بازار ایران و اروپا می کند.

فرم مشاوره و سفارش
  • 10 − 3 =

درباره ما :

مجموعه فرانیز با مساعد بودن شرایط کشت و کار زعفران در استان خراسان رضوی و حمایت حداکثری کشاورزان، فعالیت خود را به صورت گسترده از این منطقه آغاز نمود. در حال حاضر این بازرگانی تمام محصولات خود را اعم از عصاره زعفران، اسپری زعفران، پودر زعفران، زعفران بسته بندی شده و چای و دمنوش زعفران را از شهرهای تهران و مشهد به سراسر کشور ارسال می کند.

مدیر مجموعه فرانیز

هادی افتخارپور

تماس بگیرید