مجموعه فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت رنگ زعفران مجاز و طبیعی سی سیب

آنچه در این مقاله می خوانید...

راه تشخیص تقلبی بودن زعفرانتولید زعفران در ایران چگونه استتوضیحاتی راجع به رنگ زعفران
قیمت رنگ زعفران مجاز و طبیعی سی سیب

آیا می خواهید از قیمت رنگ زعفران برند های مختلف مطلع شوید؟ آیا می خواهید رنگ خوراکی سی سیب که مجاز و طبیعی می باشد را دریافت کرده و به خرید آن همراه با تخفیفات ویژه تمایل دارید؟

اصولاً رنگ زعفران باید یکسری خصلت ها داشته باشد که از طریق آن تشخیص بدهیم آیا یک زعفران اصل است یا خیر. در زعفران خشک شده این عامل یک تعیین ‌کننده برای اصلی تقلبی بودن آن است. به این صورت که زعفران طبیعی شاخه‌ های کلاله های آن قسمت سر یا بالای آن شیپور مانند است و هر چه که به پایین تر نگاه می کنیم باریک تر می شود.

قیمت رنگ زعفران مجاز و طبیعی سی سیب

راه تشخیص تقلبی بودن زعفران

یکی دیگر از راه های تشخیص اصل یا تقلبی بودن زعفران مزه کردن آن است. اگر زعفران را در دهان و روی زبان بگذاریم احساس تلخی می‌ کنیم و یا حداقل مزه خامی نمی ‌دهد. اما وقتی که افرادی سودجو به ساخت نمونه های تقلبی می ‌پردازند، آن را با عسل و شکر آغشته می کنند. به این ترتیب وزن آن هم افزایش پیدا می ‌کند.

این گونه با وجود ارزش کم قیمت رنگ زعفران بالا می رود. در هر حال اگر ما این نمونه‌ های تقلبی را بچشیم متوجه مزه ی شیرینی خواهیم شد که نشان دهنده زعفران تقلبی است.

قیمت رنگ زعفران مجاز و طبیعی سی سیب

 راه دیگر تشخیص این است که زعفران را داخل آب می ریزیم. اگر کمی زمان ببرد که رنگ آن تغییر کند، زعفران اصلی بوده و اگر آن را از آب بیرون بیاوریم رنگ کلاله ها تغییر نمی ‌کند. اما زعفران تقلبی طوری رنگ دهی دارد که خود کلاله های آن رنگشان از بین می ‌رود و به سفید تغییر پیدا می ‌کند. قیمت رنگ زعفران این برند های تقلبی اصلا با کیفیت آن قابل قیاس نبوده و ضرر زیادی به شما وارد می شود.

کلاله های زعفران اصلی براق نیستند و رنگ آن هم تغییر نمی کند. اما به دلیل اینکه برای ساخت نمونه های تقلبی از ریشه های ذرت استفاده می کنند، کمی براقی دیده می شود و می توان تشخیص داد که نمونه ای غیر اصل و غیر مرغوب در دست داریم و قیمت رنگ زعفران آن هم یک دروغ محض است.

قیمت رنگ زعفران مجاز و طبیعی سی سیب

تولید زعفران در ایران چگونه است

زعفران و خوشبو ترین و خوش طعم کننده ترین ادویه های موجود در بازار مواد غذایی است و همچنین در ایران به میزان زیادی تولید می شود.

زعفران از همه ادویه های دیگر گران تر است و بیشتر این محصول در استان‌ های خراسان شمالی رضوی و جنوبی کشت شده و به این ترتیب به دست می آید. ما در خراسان رضوی و دیگر استان های تولید کننده، زعفرانی را کشت می کنیم و به عمل می آوریم که در دنیا همانند آن وجود نداشته و از کیفیت و مرغوبیت بسیار بالایی را برخوردار هستند.

همچنین بزرگترین استان تولید کننده در کل جهان خراسان رضوی می باشد اما به طور دقیق تر شهرستان قائنات در خراسان جنوبی مرکز تولید زعفران جهان به حساب می‌آید.

قیمت رنگ زعفران مجاز و طبیعی سی سیب

توضیحاتی راجع به رنگ زعفران

یکی از کارخانه هایی که رنگ زعفران اصلی را می توان از آنجا تهیه کرد کارخانه تولیدی سی سیب است که توانسته با عرضه مواد بسیار با کیفیت و طبیعی مشتریان زیادی را به طرف خود جذب کند. قیمت رنگ زعفران سی سیب هم بسیار معقول بوده و با کیفیت آن هم راستا و هم جهت می باشد.  

قیمت رنگ زعفران مجاز و طبیعی سی سیب

سی سیب با ارائه دادن این محصولات باکیفیت که قیمت مناسبی هم دارند، در بسیاری از عرصه ها موفق واقع می گردد. یکی از پرفروش ترین محصولاتی که در بازار زعفران فروخته می‌ شود، همین رنگ زعفران اصلی از شرکت سی سیب می باشد. البته برندهای دیگر آن هم طرفداران مخصوص به خود را دارند که این سبب می شود این شرکت های تولیدی با یکدیگر رقابت داشته باشد.

هادی افتخارپور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید