مجموعه فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین قیمت اسپری زعفران در کشور عراق

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی زعفران و فرآورده های آنخواص و ویژگی های گیاه زعفراناسپری زعفرانچرا اسپری زعفران بخریمقیمت اسپری زعفران
بهترین قیمت اسپری زعفران در کشور عراق

تاجران برای دریافت لیست قیمت اسپری زعفران برند های مختلف می توانند از طریق نمایندگان فروش فرانیز اقدام نموده و پس از تامین کالا در ایران، نمایندگی های فروشی در خارج همانند کشور عراق داشته باشند.

عراق یکی از کشور های خاورمیانه بوده و در منطقه ی جنوب غربی آسیا واقع شده است. عراق در بخش جنوب خود مرز آبی کوچکی در خلیج فارس داشته و و کارون که از به هم پیوستگی دو رود مهم دجله و فرات که موجب تشکیل سرزمین بین النهرین بودند، به خلیج فارس می ریزد. بزگترین مرز زمینی ایران با کشور عراق بوده و سالانه صد ها تن از محصولات گوناگون میان این دو کشور جا به جا می شود.

معرفی زعفران و فرآورده های آن

بهترین قیمت اسپری زعفران در کشور عراق

گیاه زعفران در کشور ما ایران از سال های بسیار دور تولید می شده و زمین های کشاورزی زیادی تحت کشت این گیاه قرار می گرفته اند. خاک مناطق گرم و نسبتا خشک ایران توانایی پروراندن این گیاه را در خود دارد و به همین دلیل در مناطق شمال شرقی کشور به میزان زیادی کشت می شود. بزرگ ترین استان تولید کننده ی زعفران، خراسان رضوی می باشند اما لازم به ذکر است که بزرگ ترین و فعال ترین شهرستان در زمینه ی کشت و تولید گیاه زعفران، قائنات می باشد که از این لحاظ در دنیا رقیب ندارد.

خواص و ویژگی های گیاه زعفران

بهترین قیمت اسپری زعفران در کشور عراق

زعفران ویژگی های منحصر به فردی دارد که ادویه ای مشابه آن وجود ندارد که تمامی این خواص را در خود حفظ نماید. ویژگی های ظاهری زعفران، رنگ بخشی، عطر بخشی و طعم دهی به غذاست و به همین سبب هم در بسیاری از حرفه ها همانند آشپزی کاربرد فراوانی دارد. علاوه بر این کلاله های قرمز رنگ زعفران ترکیباتی دارند که می توانند خواص دارویی و درمانی برای بدن ما ایجاد کرده و از این نظر نیز هیچ گونه جایگزینی برای این ادویه پیدا نمی شود.

اسپری زعفران

بهترین قیمت اسپری زعفران در کشور عراق

شرکت های تولیدی و بسته بندی پس از مدت ها تحقیق و کسب تجربی، چند سالی است که دست به تولید اسپری های زعفرانی زده اند و در این راه نیز بسیار موفق عمل می کنند. قیمت اسپری زعفران نسبت به زعفران خشک شده بسیار پایین تر می باشد و از این نظر نیز مقرون به صرفه عمل می کند. علاوه بر قیمت اسپری زعفران می توان به کیفیت آن نیز توجه کرد و دانست که کیفیت و مرغوبیت آن نیز به علت استفاده از زعفران اصیل و خوبی است که در مراحل ساخت اسپری یا افشانه زعفران به کار گرفته شده است.

چرا اسپری زعفران بخریم

بهترین قیمت اسپری زعفران در کشور عراق

همان طور که گفته شد علاوه بر کیفیت بالایی که برند های مختلف عرضه می کنند، قیمت اسپری زعفران نیز تا حد زیادی تعیین کننده است. هنگامی که برای خرید میزان کمی از زعفران خشک شده باید مقدار زیادی پول خرج نمود. همین مسئله سبب شده است که افراد زیادی به جای خریداری زعفران اصل که به هنگام استفاده و بهره وری نیز وقت زیادی را می گیرند، به خرید سپری زعفران روی آورده اند.

قیمت اسپری زعفران

بهترین قیمت اسپری زعفران در کشور عراق

برای دریافت لیست قیمت اسپری زعفران برند های مختلف، می توان با نمایندگان فروش فرانیز صحبت کرد و از آن ها طلب نمونه محصول کرد. به این ترتیب حجم کمی از افشانه زعفران مورد نظرتان را دریافت می کنید و پس از رضایت می توانید پس از سفارش حجم عمده ای را با پرداخت قیمت اسپری زعفران که بسیار مناسب بوده، از تخفیفات ارزنده ای بهره مند گردید.

قیمت اسپری زعفران تعیین کننده ی کیفیت آن نیست اما برند های معتبر و معروف محصولاتشان در تراز و تناسب با کیفیت محصولات ارائه شده ی آن هاست و برای مطمئن شدن از تصمیم خود برای انتخاب یک برند نیز می توانید با نمایندگان فروش فرانیز صحبت کنید.

هادی افتخارپور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرانیز شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید